+38 (096) 030 9771

Передзвоніть мені

Пн-Сб 10:00-19:00     Нд 11:00-16:00     Онлайн-замовлення приймаються цілодобово!

Онлайн-консультант

Про CITIZEN

CITIZEN - новий бренд сумок, рюкзаків та аксесуарів, які виготовляються на власній фабриці з високими стандартами якості продукції. Хоча торгова марка CITIZEN з'явилась відносно недавно, проте виробництво сумок, рюкзаків та інших подібних виробів для нас далеко не нове - наша фабрика з 2006 року виготовляє сумки та рюкзаки на замовлення різних українських компаній і брендів, які успішно продаються на ринках України та світу. 

За цей час ми ввібрали в себе досвід виробництва найрізноманітніших моделей сумок та рюкзаків, набули навиків роботи з різними тканинами і матеріалами, надихнулися ідеями для створення власних товарів.

Раніше ми виробляли товари на замовлення і продавали оптом для різних компаній, які, по-суті, перепродавали товари нашого виробництва. Зараз ми вирішили заснувати власний бренд високоякісних сумок і рюкзаків. Тому, CITIZEN - молодий бренд, але з багатими традиціями.

Ми виготовляємо всі товари виключно на власних виробничих потужностях, без посередників. Враховуючи, що ми маємо значний досвід у виробництві сумок та рюкзаків, а фабрика знаходиться в невеликому містечку - ми можемо запропонувати високу якість товарів за мінімальну ціну без націнок та посередників.

Ми гарантуємо якість товарів CITIZEN. Свідченням надійності товарів, акуратності пошиття, дотримання інших високих стандартів пошиву є те, що ми вже багато років працюємо на аутсорсі у відомих брендів, до нас звертаються напряму великі компанії. На всі товари CITIZEN надається гарантія від 3 років і більше.

Таким чином, CITIZEN - це надійні та функціональні сумки, рюкзаки і аксесуари, які:

- вироблені на власних виробничих потужностях;

- вироблені професійними швеями зі значним досвідом виробництва сумок, рюкзаків та аксесуарів;

- враховують багаторічний досвід виробництва високоякісних сумок і рюкзаків для відомих українських брендів;

- пошиті з оригінальних матеріалів та комплектуючих від визнаних світових лідерів;

- мають мінімальну торгову націнка від собівартості;

- мають оптимальне співвідношення ціна / якість.